O mnie

Kilka słów o mnie

Zacznę od tego, że wszyscy mówią na mnie Maja. Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że ja i moje prace przypadniemy Ci do gustu.

Od lat zajmuję się projektowaniem i muszę powiedzieć, że sprawia mi to ogromną przyjemność. Dzięki temu, że mogę kreować przestrzeń, zmieniać jej postrzeganie, sprawiać że bezosobowe "cztery ściany" stają się czyimś domem, każdy projekt rozpoczynam z takim samym entuzjazmem. Mam za sobą dziesiątki zaprojektowanych wnętrz i tyle samo uśmiechów na twarzach Klientów widzących efekty mojej pracy. 

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej, która poza wieloma przyjaciółmi i niezapomnianymi chwilami dała mi umiejętności i narzędzia niezbędne do tego, żeby realizować swoje pomysły. Nic jednak nie jest tak edukujące jak doświadczenie i kreatywność. W swojej pracy codziennie łączę nowoczesność i klasykę, komfort i elegancję, technikę i sprawdzone rozwiązania. Temu wszystkiemu nadaję artystycznego wyrazu tworząc jedyny i niepowtarzalny projekt wnętrza, które staje się czyimś domem, miejscem do którego codziennie chce wracać.

Aby moje projekty były zauważane stale śledzę nowe trendy w designie i architekturze wnętrz. Jestem członkiem kilku wiodących organizacji zrzeszających projektantów wnętrz co pozwala mi być na bieżąco z nowymi trendami i rozwiązaniami.

Lata pracy owocują wieloma kontaktami w branży wykończeniowej dzięki czemu mogę zaoferować swoją pomoc przy zamówieniach czy znalezieniu godnej firmy wykonawczej.

Co jeszcze powinniście o mnie wiedzieć?

  • Uwielbiam dobrą kawę ale wyłącznie w towarzystwie czegoś słodkiego.
  • Jestem zakochana po uszy we Włoszech. Wracam tam zawsze gdy mam ku temu okazję i tylko z moim wspaniałym mężem, bez którego ani Włochy ani kawa nie smakują tak samo :).
  • Prywatnie jestem dokładnie taka sama jak służbowo: uśmiechnięta, szczera, żadnej pracy się nie boję.
filiżanki kawy
2561
projekty
149
strony dokumentacji
4229
zarwane noce
37
Marlena Lalak-Kosicka Projektowanie Wnętrz

NIP: 5833007750

REGON: 367849946