Cennik

Cennik

Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące pakietów. Wyszłam z założenia, że nie ma potrzeby ukrywania cen. Oczywiście jeżeli potrzebujesz indywidualnej oferty to napisz - uwzględnię wszystkie Twoje niestandardowe wymagania.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

PAKIET WIZJA

WIZJA to podstawowy pakiet usług. Skierowany jest do osób, które potrzebują inspiracji i pomysłu na swoje wnętrze. Jeżeli nie potrafisz sobie wyobrazić zmian i określić potencjału mieszkania a nie potrzebujesz kompleksowej dokumentacji projektowej to jest pakiet dla Ciebie.

Aby stworzyć WIZJĘ nie potrzebuję szczegółowych wymiarów pomieszczeń - wystarczą plany od dewelopera/architekta obiektu. 

Pakiet ten z powodzeniem mogę realizować zdalnie (włącznie z umową) - drogą wymiany e-mailowej.

W skład pakietu wchodzą:

 • wizualizacje 3D pomieszczeń
 • uproszczona dokumentacja  (plik PDF z rzutami ścian i podłóg)

Koszt usługi: 85 zł/m2 z VAT (wyjątkiem są łazienki, gdzie koszt minimalny to 800zł za pomieszczenie)

PAKIET KONKRET

To najpopularniejszy pakiet, który w pełni opisuje potrzeby Klientów poszukujących projektu ale dysponujących własną, zaufaną ekipą wykonawczą. W odróżnieniu od WIZJI ta usługa zapewnia kompleksową dokumentację wszystkich projektowanych pomieszczeń czyli swoistą instrukcję dla wykonawców. Poza tym tworzę listę zakupów, dzięki czemu realizacja projektu staje się bardzo prosta i masz pewność, że w projekcie umieszczono elementy, które możesz spokojnie zakupić w Polsce.

Do stworzenia projektu w wersji KONKRET potrzebuję zwymiarowanych planów pomieszczeń, więc jeżeli je posiadasz to możemy realizować usługę zdalnie (e-mail). Najczęściej jednak przed rozpoczęciem prac inwentaryzuję i mierzę pomieszczenia. Wyślij zapytanie podając adres i powierzchnię pomieszczeń a ja dam znać w którą stronę pójdziemy.

W skład pakietu wchodzą:

 • koncepcja wstępna (układ funkcjonalny)
 • wizualizacje 3D pomieszczeń
 • pełna dokumentacja  (pliki PDF lub wydruki z rzutami ścian i podłóg z opisami kolorów i materiałów użytych do aranżacji, wymiarami, uwagami dla wykonawców, planami oświetlenia, przyłączy elektrycznych i wod-kan, projektami stolarskimi mebli i zabudów oraz listą zakupów)

Koszt usługi: 145 zł/m2 z VAT (za wyjątkiem łazienek, gdzie ceny zaczynają się od 1300 zł za pomieszczenie)

PAKIET PAŃSKIE OKO

PAŃSKIE OKO jest pakietem dla osób wymagających i ceniących własny czas, ponieważ poza kompleksowym projektem podejmuję się nadzorowania prac firm wykonawczych realizujących przedsięwzięcie. To bardzo istotny i czasochłonny element, o czym wie każdy, kto choć raz miał okazję "doglądać" prac ekipy remontowej. Moim zadaniem w tym przypadku jest dopilnowanie by rzeczywistość nie rozminęła się z projektem. Nie lubię słowa "nadzór", ponieważ według mnie jest to współpraca wykonawcy i projektanta i tej zasady staram się trzymać. W ramach tego pakietu chętnie polecę sprawdzone firmy realizujące poszczególne elementy projektu (Wykonawcy, Stolarze, Kamieniarze, ...).

Poza tym zdejmę z Ciebie ciężar poszukiwania dziesiątek elementów aranżacji wnętrz, które były widoczne w projekcie - otrzymasz gotową listę zakupów.

W skład pakietu wchodzą:

 • koncepcja wstępna (układ funkcjonalny)
 • wizualizacje 3D pomieszczeń
 • pełna dokumentacja  (pliki PDF lub wydruki z rzutami ścian i podłóg z opisami kolorów i materiałów użytych do aranżacji, wymiarami, uwagami dla wykonawców, planami oświetlenia, przyłączy elektrycznych i wod-kan, projektami stolarskimi mebli i zabudów oraz listą zakupów)
 • nadzór autorski (7 wizyt)

Koszt usługi: 185 zł/m2 z VAT (pakiet dla projektów powyżej 30 m2)

PAKIET NIESTANDARDOWY

Oczywiście jestem elastyczna i nie ograniczam się do 3 powyższych kombinacji. Zdarzają się zapytania niestandardowe, niemieszczące się w sztywnych ramach jednego z pakietów, dlatego nie wahaj się opisać wszystkich, choćby najbardziej ekscentrycznych, wymagań. Jeżeli będę w stanie je spełnić to otrzymasz ofertę indywidualną.

Do najczęstszych projektów tego typu można zaliczyć:

 • realizacja "pod klucz"
 • Home Staging
 • projekty nadzorowane na znaczną odległość
 • restauracje, powierzchnie biurowe i inne nietypowe lokale

Koszt usługi ustalany jest indywidualnie.

Więcej szczegółów znajdziesz w umowie. Jeżeli zdecydujesz się na dany pakiet poproś o wzór umowy - chętnie prześlę Ci egzemplarz do wglądu. 

Chcesz otrzymać ofertę? A może potrzebujesz więcej informacji? Jestem do dyspozycji! Napisz lub zadzwoń.