Cennik

Cennik

Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące pakietów. Wyszłam z założenia, że nie ma potrzeby ukrywania cen. Oczywiście jeżeli potrzebujesz indywidualnej oferty to napisz - uwzględnię wszystkie Twoje niestandardowe wymagania.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

PAKIET WIZJA

WIZJA to podstawowy pakiet usług. Skierowany jest do osób, które potrzebują inspiracji i pomysłu na swoje wnętrze. Jeżeli nie potrafisz sobie wyobrazić zmian i określić potencjału mieszkania a nie potrzebujesz kompleksowej dokumentacji projektowej to jest pakiet dla Ciebie.

Aby stworzyć WIZJĘ nie potrzebuję szczegółowych wymiarów pomieszczeń - wystarczą plany od dewelopera/architekta obiektu. 

Pakiet ten z powodzeniem mogę realizować zdalnie (włącznie z umową) - drogą wymiany e-mailowej.

W skład pakietu wchodzą:

  • wizualizacje 3D pomieszczeń
  • uproszczona dokumentacja  (plik PDF z rzutami ścian i podłóg)

Koszt usługi: 85 zł/m2 z VAT (wyjątkiem są łazienki, gdzie koszt minimalny to 800zł za pomieszczenie)

PAKIET PODSTAWOWY

Dziesiątki projektów pozwoliły mi na skomponowanie pakietu, który powinien zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Ta usługa zapewnia kompleksową dokumentację wszystkich projektowanych pomieszczeń czyli swoistą instrukcję dla wykonawców. Poza tym tworzę listę zakupów, dzięki czemu realizacja projektu staje się bardzo prosta i masz pewność, że w projekcie umieszczono elementy, które możesz spokojnie zakupić w Polsce.

Do stworzenia projektu potrzebuję zwymiarowanych planów pomieszczeń, więc jeżeli je posiadasz to możemy realizować usługę zdalnie (e-mail). Najczęściej jednak przed rozpoczęciem prac inwentaryzuję i mierzę pomieszczenia. Wyślij zapytanie podając adres i powierzchnię pomieszczeń a ja dam znać w którą stronę pójdziemy.

W skład pakietu wchodzą:

  • koncepcja wstępna (układ funkcjonalny)
  • wizualizacje 3D pomieszczeń (proces renderingu)
  • pełna dokumentacja  (pliki PDF lub wydruki z rzutami ścian i podłóg z opisami kolorów i materiałów użytych do aranżacji, wymiarami, uwagami dla wykonawców, planami oświetlenia, przyłączy elektrycznych i wod-kan, projektami stolarskimi mebli i zabudów)
  • lista zakupów

Koszt usługi: 165 zł/m2 z VAT (za wyjątkiem łazienek, gdzie ceny zaczynają się od 1300 zł za pomieszczenie)

Potrzebujesz na miejscu kogoś kto dopilnuje by wszystko szło zgodnie z planem? Nadzór autorski to świetne i elastyczne rozwiązanie. Ty decydujesz KIEDY i JAK CZĘSTO mam pojawić się na miejscu prac ekipy.

Wizyta nadzorcza

Wizyty nadzorcze to usługa dla osób wymagających i ceniących własny czas, ponieważ podejmuję się nadzorowania prac firm wykonawczych realizujących przedsięwzięcie. To bardzo istotny i czasochłonny element, o czym wie każdy, kto choć raz miał okazję "doglądać" prac ekipy remontowej. Moim zadaniem w tym przypadku jest dopilnowanie by rzeczywistość nie rozminęła się z projektem. Nie lubię słowa "nadzór", ponieważ według mnie jest to współpraca wykonawcy i projektanta i tej zasady staram się trzymać. W ramach tej usługi chętnie polecę sprawdzone firmy realizujące poszczególne elementy projektu (Wykonawcy, Stolarze, Kamieniarze, ...).

W skład usługi wchodzi jedna wizyta na miejscu prac ekipy wykonawczej (do 2h). Sam decydujesz kiedy taka wizyta powinna się odbyć - nie narzucam ich ilości. Możesz zadecydować kiedy takie wizyty będą najbardziej potrzebne.

Po każdej wizycie otrzymasz protokół, w którym opisuję wszelkie odstępstwa od projektu oraz moje porady i rozwiązania zaistniałych problemów, które niestety dość często potrafią popsuć szyki ekipie i Tobie. Nie martw się - nie mam problemu by powiedzieć wykonawcom co myślę o błędnie wykonanych elementach projektu!

Koszt usługi: 300 zł za każdą wizytę (do 2h) z VAT, przy założeni że projekt realizowany jest na terenie Trójmiasta. Poza granicami naszej metropolii koszt/możliwość wykonania wizyty nadzorczej musi zostać ze mną uzgodniona wcześniej.

PAKIET NIESTANDARDOWY

Oczywiście jestem elastyczna i nie ograniczam się do 3 powyższych kombinacji. Zdarzają się zapytania niestandardowe, niemieszczące się w sztywnych ramach jednego z pakietów, dlatego nie wahaj się opisać wszystkich, choćby najbardziej ekscentrycznych, wymagań. Jeżeli będę w stanie je spełnić to otrzymasz ofertę indywidualną.

Do najczęstszych projektów tego typu można zaliczyć:

  • realizacja "pod klucz"
  • Home Staging
  • projekty nadzorowane na znaczną odległość
  • restauracje, powierzchnie biurowe i inne nietypowe lokale

Koszt usługi ustalany jest indywidualnie.

Więcej szczegółów znajdziesz w umowie. Jeżeli zdecydujesz się na dany pakiet poproś o wzór umowy - chętnie prześlę Ci egzemplarz do wglądu. 

Chcesz otrzymać ofertę? A może potrzebujesz więcej informacji? Jestem do dyspozycji! Napisz lub zadzwoń.