Cennik

Cennik

Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące pakietów. Wyszłam z założenia, że nie ma potrzeby ukrywania cen. Oczywiście jeżeli potrzebujesz indywidualnej oferty to napisz do mnie- uwzględnię wszystkie Twoje niestandardowe wymagania.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

PAKIET UPROSZCZONY

Jest to podstawowy pakiet usług, skierowany do osób, które potrzebują inspiracji i pomysłu na swoje wnętrze i jednocześnie same potrafią zadbać o to aby wdrożyć zaprojektowane zmiany. Pakiet nie zawiera dokumentacji wykonawczej, dlatego Klienci wybierający tą opcję to najczęściej osoby które doskonale radzą sobie z ekipami wykończeniowymi. Ten pakiet sprawdza się również doskonale w przypadku obrotu nieruchomościami (prospekty reklamowe, ogłoszenia) jak i przy Home Stagingu lub Flippingu. Ważne jest również to, że projekt w tej wersji powstaje zncznie szybciej niż kompleksowy projekt.

Aby stworzyć taki projekt wystarczą plany od dewelopera/architekta obiektu i wywiad z Klientem w celu ustalenia oczekiwanego efektu. Pakiet ten z powodzeniem można realizować zdalnie (włącznie z umową) - drogą wymiany e-mailowej.

W skład pakietu wchodzą:

 • konsultacje wstepne z Klientem
 • Fotorealistyczne zdjęcia (wizualizacje) projektowanych pomieszczeń

Koszt usługi: 115 zł/m2 z VAT (wyjątkiem są łazienki, gdzie koszt minimalny to 1000zł za pomieszczenie)

PAKIET KOMPLEKSOWY

Bezkompromisowy pakiet zawierający wszystko to, co powinien zawierać najwyższej jakości projekt aranżacji wnętrz. W tym przypadku przechodzimy przez pełen proces projektowania - od wstępnego zebrania wymagań i inwentaryzacji pomieszczeń po pełną dokumentację wykonawczą i listę zakupów. 

Ten pakiet realizowany jest przeważnie w ok. 3 miesięce, ale ostateczny termin zależy od wielu czynników.

W skład pakietu wchodzą:

 • Spotkanie wstępne i inwentaryzacja pomieszczeń (w razie potrzeby)
 • koncepcja wstępna (układ funkcjonalny)
 • fotorealistyczne wizualizacje pomieszczeń (proces renderingu)
 • pełna dokumentacja  (pliki PDF lub wydruki z rzutami ścian i podłóg z opisami kolorów i materiałów użytych do aranżacji, wymiarami, uwagami dla wykonawców, planami oświetlenia, przyłączy elektrycznych i wod-kan, projektami stolarskimi mebli i zabudów)
 • lista elementów wyposażenia i aranżacji ujętych w projekcie (lista zakupów)

Koszt usługi: 175 zł/m2 z VAT (wyjątkiem są łazienki, gdzie koszt minimalny to 1500zł za pomieszczenie)

W przypadku tego pakietu istnieje możlowość zamawiania Wizyt Nadzorczych aby prace ekip wykonawczych nie odbiegały od założeń projektowych. Ty decydujesz KIEDY i JAK CZĘSTO Projektant ma pojawić się w miejscu prac (szczegóły poniżej).

PAKIET PREMIUM

Pakiet, w którym z barków Klienta zdejmowany jest ciężar ciągłej weryfikacji firm  wykonawczych pod kątem zgodności prac z założeniami projektu. W ramach pakietu PREMIUM Klient ma zapewnione konsultacje Projektanta (mailowe i telefoniczne) w całym okresie trwania prac oraz pakiet 3 wizyt nadzorczych w miejscu realizacji. Ponadto pakiet zawiera osobiste wsparcie Projektanta przy niestandardowych zamówieniach (tapety na zamówienie, obrazy ręcznie malowane, elementy niestandardowe i nietypowe). Ten pakiet obowiązuje jedynie dla powierzchni powyżej 50 m2.

W skład pakietu wchodzą:

 • Spotkanie wstępne i inwentaryzacja pomieszczeń (w razie potrzeby)
 • koncepcja wstępna (układ funkcjonalny)
 • fotorealistyczne wizualizacje pomieszczeń (proces renderingu)
 • pełna dokumentacja  (pliki PDF lub wydruki z rzutami ścian i podłóg z opisami kolorów i materiałów użytych do aranżacji, wymiarami, uwagami dla wykonawców, planami oświetlenia, przyłączy elektrycznych i wod-kan, projektami stolarskimi mebli i zabudów)
 • lista elementów wyposażenia i aranżacji ujętych w projekcie (lista zakupów)
 • pakiet 3 wizyt nadzorczych (zgodnie z opisem usługi)
 • Konsultacje projektowe 
 • Wspracie przy zamówieniach niestandardowych

Koszt usługi: 195 zł/m2 z VAT (wyjątkiem są łazienki, gdzie koszt minimalny to 1500zł za pomieszczenie). Ten pakiet obowiązuje jedynie dla powierzchni powyżej 50 m2.

Wizyta nadzorcza

Wizyty nadzorcze to usługa dla osób wymagających i ceniących własny czas, ponieważ podejmuję się nadzorowania prac firm wykonawczych realizujących przedsięwzięcie. To bardzo istotny i czasochłonny element, o czym wie każdy, kto choć raz miał okazję "doglądać" prac ekipy remontowej. Moim zadaniem w tym przypadku jest dopilnowanie by rzeczywistość nie rozminęła się z projektem. Nie lubię słowa "nadzór", ponieważ według mnie jest to współpraca wykonawcy i projektanta i tej zasady staram się trzymać. W ramach tej usługi chętnie polecę sprawdzone firmy realizujące poszczególne elementy projektu (Wykonawcy, Stolarze, Kamieniarze, ...).

W skład usługi wchodzi jedna wizyta na miejscu prac ekipy wykonawczej (do 2h). Sam decydujesz kiedy taka wizyta powinna się odbyć - nie narzucam ich ilości. Możesz zadecydować kiedy takie wizyty będą najbardziej potrzebne.

Po każdej wizycie otrzymasz protokół, w którym opisuję wszelkie odstępstwa od projektu oraz moje porady i rozwiązania zaistniałych problemów, które niestety dość często potrafią popsuć szyki ekipie i Tobie. Nie martw się - nie mam problemu by powiedzieć wykonawcom co myślę o błędnie wykonanych elementach projektu!

Koszt usługi: 300 zł za każdą wizytę (do 2h) z VAT, przy założeni że projekt realizowany jest na terenie Trójmiasta. Poza granicami naszej metropolii koszt (oraz możliwość) wykonania wizyty nadzorczej musi zostać uzgodniona wcześniej.

PAKIET NIESTANDARDOWY

Oczywiście jestem elastyczna i nie ograniczam się do 3 powyższych kombinacji. Zdarzają się zapytania niestandardowe, niemieszczące się w sztywnych ramach jednego z pakietów, dlatego nie wahaj się opisać wszystkich, choćby najbardziej ekscentrycznych, wymagań. Jeżeli będę w stanie je spełnić to otrzymasz ofertę indywidualną.

Do najczęstszych projektów tego typu można zaliczyć:

 • realizacja "pod klucz"
 • Home Staging
 • projekty nadzorowane na znaczną odległość
 • restauracje, powierzchnie biurowe i inne nietypowe lokale

Koszt usługi ustalany jest indywidualnie.

Więcej szczegółów znajdziesz w umowie. Jeżeli zdecydujesz się na dany pakiet poproś o wzór umowy - chętnie prześlę Ci egzemplarz do wglądu. 

Chcesz otrzymać ofertę? A może potrzebujesz więcej informacji? Jestem do dyspozycji! Napisz lub zadzwoń.